Reklamos forumas. Nemokami backlink'ai ir kita įdomi info...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Reklamos forumas. Nemokami backlink'ai ir kita įdomi info...

Nemokama reklama. Free Backlink ir dar šis bei tas. Registruokis dabar!
 
Visos vaizdo paslaugos. Užeik dabar!  rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
Vieta Jūsų reklamai
Similar topics
    Latest topics
    » Investavimas į paskolas
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyPen. 27 09 2024, 13:56 by Lipasas

    » Nuorodų katalogai lietuviški
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyPen. 20 09 2024, 11:12 by radianas

    » cukurvates noma
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyAntr. 13 08 2024, 14:41 by gobasam742

    » YuSpin360 video platforma
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyPir. 05 08 2024, 08:51 by gobasam742

    » Likmes uz CS Kas ir īpašs?
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptySk. 28 07 2024, 21:49 by gobasam742

    » Maisto džiovintuvai
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyAntr. 23 07 2024, 14:31 by Sietynas

    » Video pamokos
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyAntr. 23 07 2024, 14:29 by Sietynas

    » chemija auto švarai
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyTr. 26 06 2024, 06:54 by gerdunka222

    » geriausio spa atradimas
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyPir. 24 06 2024, 15:38 by gerdunka222

    Aušrinėlės eilės
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyAntr. 27 02 2007, 17:16 by Ausrinele
    Karamelė...Saldus dalykas...Skanus...Priverčiantis nusišypsoti...Tačiau per salddus,kad suvalgytum jos be galo daug...Galbut tokia ir mano kūryba.



    Kodėl kodėl tu taip tolo nuo manęs
    Kodėl ir vėl nesupratai ko noriu aš
    Aš juk noriu visai nedaug,tu pats žinai:
    Žvaigždžių nuo dangaus
    Šilto lietaus
    Juoko skambaus
    Žmogaus

    Prašau atsiverk ir paklausyk ką tau sakau


    Comments: 28
    Braletės
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyTr. 28 04 2021, 13:59 by gerdunka222
    Pradėjau labiau domėtis mada ir pastebėjau, kad merginos pradėjo dėvėti braletes po švarkais prie kelnių ar sijonų. Ar ir jūs taip nešiojate? Gal vertėtų išdrįsti? https://www.vova-lingerie.eu/lt/liemeneles/braletes

    Comments: 0
    ventiliatorius?
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyPen. 21 10 2022, 07:54 by gerdunka222
    įdomi jūsų nuomonė, kaip moderniai ir gražiai įsirengti tas vietas, kurios nėra meniškai apdirbamos. ta visa technika, ventiliatoriai ir visada kita, kaip tarkim lubiniai vonios ventiliatoriai

    Comments: 0
    mėgstamiausi kvepalai / naujienos?
    Moteriškas ginklas - silpnumas EmptySk. 26 03 2023, 10:32 by karile.kamo
    na, merginos, kokie jūsų mėgstamiausi kvepalai? gerus kvepalus sukurti irgi yra menas, technika.. dievinu uostyti naujus dalykus, kvepėti naujai taip pat. dabar kai radau kur internetu pigiau įsigyti, tai iš vis noriu viską susipirkti..

    Comments: 0
    Prisijungti
    Vartotojo vardas:
    Slaptažodis:
    Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
    :: Aš pamiršau savo slaptažodį

     

     Moteriškas ginklas - silpnumas

    Go down 
    AutoriusPranešimas
    Petras
    Diskusijų Moderatorius
    Diskusijų Moderatorius
    Petras


    Pranešimų skaičius : 47
    Adresas : 8*643*66066
    Reputacija : 0
    Points : 22
    Registration date : 2006-08-21

    Moteriškas ginklas - silpnumas Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Moteriškas ginklas - silpnumas   Moteriškas ginklas - silpnumas EmptyKv. 07 04 2011, 09:49

    Savo seminaruose moteris mokau, kad tiesioginis spaudimas vyrui ko nors reikalaujant, sugadina tarpusavio santykius, o rezultatas dažniausi esti niekinis. Ar teko kada įsakyti vyrui atlikti kažkokį darbą? Kas buvo vėliau? Greičiausiai jis arba atsisakė tai padaryti, arba padaręs vieną kartą, daugiau šioje srityje jums niekada nepadėjo.

    Prieš porą metų viena pažįstama papasakojo nutikimą: senais laikais, kol dar nebuvo "pampersų", žmonės naudojo vystyklus ir juos dažnai skalbdavo. Moteris paprašė vyro pagalbos. Vyras vystyklus išplovė, bet tai padarė "vyriškai kokybiškai". Moteris nesusilaikė ir išsakė paprastutę pastabą: "žiūrėk, kaip prastai išplovei". Vyras tėškė pampersus į vonią ir daugiau niekada nepadėjo moteriai skalbti...

    Pateiksiu keletą esminių klaidų, daromų prašant vyro pagalbos (arba reikalaujant atlikti tai, ką jis privalo atlikti):

    1. Visiškos pasirinkimo laisvės atėmimas. Pvz. "Brangusis, suremontuoji spintelę, šiandien!". Teisingiau būtų sakyti (nereikalaujančia intonacija): "brangusis, man būtų šaunu, jei suremontuotum spintelę, bet viskas gerai, jei nespėsi, pasitikiu tavimi, padarysi tai kitą dieną."

    Suprantu, kad kyla klausimas, ar vyras tada iš viso kada nors suremontuos tą nelemtą spintelę, jei su juo taip šnekėsim? Tikrai nieko nevyks be kitų moteriškame arsenale esančių nuostabių poveikio priemonių (apie tai – seminaruose ir kituose straipsniuose).

    2. Parodoma, kad vyras kitu atveju bus nereikalingas. Pvz., trūkus kantrybei dėl spintelės, negrasinkite: "na ir nereikia, pati suremontuosiu!". Geriau naudokite moterišką gudrybę "padėk man, brangusis". Kaip tai daroma: pradedame daryti vyrišką darbą, bet darome tai nerangiai ir nemokšiškai. Paprastai vyras tokias atvejais atskuba ir "išvaduoja" jus nuo "neteisingo darbo darymo"

    3. Kaltinimas. Pvz. vyras jau antras mėnuo "strateguoja" spintelės remontą. Kantrybė baigiasi ir moteris pareiškia: "Tu niekada nesutvarkysi šios spintelės!". Kaip manote, kokie šansai, kad vyras po šito puls atlikinėti savo pareigą? Maži... Tokio pareiškimo rezultatas: sugadinti santykiai, nuotaika ir nesuremontuota spintelė....

    Mes vyrai, esame jautrūs spaudimui ir nepagarbos rodymui, tad esame "valdomi" moterišku "silpnumu" ir švelnumu. Geriausias patarimas bandant įtakoti vyro elgesį: nieko nereikalaukite ir neprašykite, kai esate susinervinusi. Sustokite minutėlei ir užduokite sau klausimą "O jei man kas taip ir tokiu tonu pasakys, kaip reaguosiu?". Ar tai neiššauks jo gynybos, agresijos ar ignoravimo? Juk kai vyras naktį vėluoja grįžti namo iš pasilinksminimo su draugais, galima jį sutikus tarpduryje pasakyti: "Na ir kur šlaistaisi prisigėręs gyvuly? Ką, negalėjai paskambint?!" arba "Aš jaudinausi ir jaučiausi nesaugi, kai nežinojau, kur esi. Kitą kartą jei nori, kad jausčiausi saugi ir mylima, paskambink man, kai galėsi."

    Žinodamos, kokios pasekmės laukia, teisingiausius būdus bendrauti belieka rinktis Jums.

    Atgal į viršų Go down
    http://www.amdirko.eu
     
    Moteriškas ginklas - silpnumas
    Atgal į viršų 
    Puslapis 11
     Similar topics
    -
    » Kuklumas – slaptas moters ginklas

    Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
    Reklamos forumas. Nemokami backlink'ai ir kita įdomi info... :: Diskusijos apie viską... :: Viskas apie...-
    Pereiti į:  
    Pasidalink
    Parama svetainei
    prisidėk prie administravimo
    siųsk SMS su raktažodžiu
    (be kabučių) "remiu" numeriu 1679
     (5Lt./SMS), "2litai" numeriu 1679 (2Lt./SMS)
    arba "auka" numeriu 1679  (1Lt./SMS)
    Svetainei nedidelė parama,
    tau begalinis pasitenkinimas.
    Ieškoti
     
     

    Display results as :
     
    Rechercher Advanced Search
    Poll
    Kaip taupote atostogoms?
     Atostogauju kaime - taip pigiau
     Atostogoms taupau visus metus
     Nėra ką taupyti ir taip vos galą su galu suduriu
    Rodyti rezultatus
    free counters